0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com

Tercüme Fiyatları (İngilizce-Almanca-Fransızca-İspanyolca-italyanca-Rusça-Arapça-Farsça-İspanyolca-Ermenice-Gürcüce-Macarca-Portekizce-Türkmence-Özbekçe-Rusça-Ukraynaca-Rusça-Osmanlıca-Çince-Japonca-Korece-İsveçre-Çekçe-Slovakça-Hintçe-Urduca-Peştuca-Uygurca-Tacikçe-Dari dili-Endonezya-Malayca Kürtçe-Lehçe-Romence-Flemenkçe-Kazakça-Hollandaca-Makedonca-Sırpça-Hırvatça-Boşnakça-Yunanca-) 
Diğer Diller için lütfen iletişime geciniz..


YAZILI TERCÜME, ARDIL TERCÜME, SİMULTANE TERCÜME, TEKNİK TERCÜME, TIBBİ TERCÜME, 
SÖZLÜ TERCÜME,TİCARİ TERCÜME,HUKUKİ TERCÜME,EDEBİ TERCÜME,AKADEMİK TERCÜME, 
''BİRİM FİYATLARIMIZ'' (için lütfen iletişime geciniz )


APOSTİL HİZMETİ
( Bilgi için lütfen iletişime geciniz )


Günümüzde artık birçok farklı dildeki kaynaklardan yararlanarak bilgiye tam olarak erişim sağlanabilir. Teknoloji de bu kaynakları da keşfetmekte büyük bir rol oynar. Fakat bazı durumlarda her insanın, ihtiyacı olan kaynağın dilini bilmesi mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda kişi veya firmalar çeviri hizmetlerinden faydalanırlar. İster önemli bir evrak, ister bir roman olsun fark etmeksizin; çevirisi doğru yapılmamış bir metnin anlaşılırlığı düşük olacaktır. Dolayısıyla bu hizmeti alırken yalnızca tercüme fiyatları değil, çeviri yaptırılacak kişilerin verdiği hizmetin kalitesi de önemlidir. Burada kaliteden kasıt ise; çevirinin içeriği, kaynak dilden çevirinin doğru bir şekilde yapılması, yazım ve imla kurallarının kontrolden geçmiş olması gibi etkenlerdir.

  •  
  •           
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com