0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Edebi Tercüme

Edebi Tercüme

Edebi metinlerin tercümesi çağlar boyu büyük bir önem sahip olmuştur. Edebi metinler duygulara, düşüncelere, tasvirlere yer verir. Tercümesi bambaşka bir uzmanlık gerektirir. Bu nedenle bünyemizde edebi metinlerin tercümesinde tecrübeli ve edebiyatçılardan oluşan tercümanlara yer veriyoruz.
Edebi metinlerin tercümesi çağlar boyu büyük bir önem sahip olmuştur. Edebi metinler duygulara, düşüncelere, tasvirlere yer verir. Tercümesi bambaşka bir uzmanlık gerektirir. Bu nedenle bünyemizde edebi metinlerin tercümesinde tecrübeli ve edebiyatçılardan oluşan tercümanlara yer veriyoruz. Edebi tercümeler ayrı bir dikkat, titizlik ve özen gerektiren tercümelerdir. Çünkü edebi eserler önemli bir role sahiptir. Tercüme esnasında orijinal metindeki duygu ve düşüncelerin doğru aktarılmaması sonucu öykü ya da roman yansıtmak istediğini yansıtamayabilir. Bu sebeple tercümelerin edebi dile hakim ve uzman bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.
Edebi Tercüme
Edebi Tercüme
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Edebi Tercüme