0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme

Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin büyük bir kısmını hukuki alandaki tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde hukuki metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır.
Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin büyük bir kısmını hukuki alandaki tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde hukuki metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır. Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi uzman tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla sizlere en güvenilir ve doğru hukuki tercüme hizmeti vermektedir. Deneyimli tercümanlarımızla çeşitli sözleşmelerin, hukuki yazışmaların, kanunları, yönetmeliklerin, vekaletnamelerin, sözleşmelerin, taahhütnamelerin, muvafakatnamelerin ve hukuki alandan diğer metinlerin tercümesini itinayla yapıyoruz. Hukuki tercümelerde uzman kadromuz size en iyi çözümü sunmayı hizmet etmektedir.
Hukuki Tercüme
Hukuki Tercüme
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Hukuki Tercüme