0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin büyük bir kısmını ticari alandaki tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde ticari metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır.
Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin büyük bir kısmını ticari alandaki tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde ticari metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır. Ticari tercümeler diğer tercümelere kıyasla daha fazla dikkat ve özen gerektirir. Tercümelerin ticari dile hakim bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan sıkıntılar meydana gelebilir. Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla sizlere en güvenilir ve doğru ticari tercüme hizmeti vermektedir. Deneyimli tercümanlarımızla çeşitli bilanço, gelir tablosu, oda sicil kaydı, vergi levhası, faaliyet belgesi, ticaret sicil kaydı, kapasite raporu, gümrük beyannamesi, tapu senedi, ilzam ve yetki belgesi, imza sirküleri, kuruluş gazetesi, hisse devri belgesi, sigorta poliçesi, teklif, şartname, vekaletname, finansal rapor, hesap dökümleri ve ticari alandan diğer metinlerin tercümesini itinayla yapıyoruz. Ticari tercümelerde uzman kadromuz size en iyi çözümü sunmayı hizmet etmektedir.
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Ticari Tercüme