0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Teknik Tercüme

Teknik Tercüme

Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin önemli bir kısmını teknik içerikli tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde teknik metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır.
Tercüme sektöründe yapılan tercümelerin önemli bir kısmını teknik içerikli tercümeler oluşturmaktadır. Bu nedenle bünyemizde teknik metinlerin tercümesinde deneyimli tercümanlar görev almaktadır. Teknik tercümeler diğer tercümelere kıyasla ayrı bir dikkat, titizlik ve özen gerektirir. Tercümelerin teknik terminolojiye hakim bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi taktirde geri dönüşü olmayan sıkıntılar meydana gelebilir. Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi uzman tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla sizlere en güvenilir ve doğru teknik tercüme hizmeti vermektedir. Deneyimli tercümanlarımızla çeşitli makinelere ve araçlara ait teknik makaleler, kullanım kılavuzları, parça listeleri, eğitim kılavuzları, bakım kılavuzları, şartnameler, servis kılavuzları ve teknik içerikli diğer metinlerin tercümesini itinayla yapıyoruz. Teknik tercümelerde uzman kadromuz size en iyi çözümü sunmayı hizmet etmektedir..
Teknik Tercüme
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Teknik Tercüme