0216 479 6707 - 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Tıbbi Tercüme

Tıbbi Tercüme

Günümüzde tercüme sektöründe yapılan tercümelerde tıbbi içerikli metinlerin tercümesi önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bünyemizde tıbbi metinlerin tercümesinde deneyimli, tıp geçmişi olan ya da emekli tıp doktorları görev almaktadır.
Günümüzde tercüme sektöründe yapılan tercümelerde tıbbi içerikli metinlerin tercümesi önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bünyemizde tıbbi metinlerin tercümesinde deneyimli, tıp geçmişi olan ya da emekli tıp doktorları görev almaktadır. Tıbbi tercümeler belki de en fazla dikkat, titizlik ve özen gerektiren tercümeler arasında yer alır. Çünkü tıbbi tercümelerde insan sağlığı ön plandadır. Yapılacak en ufak yanlış büyük olumsuzluklara sebep olabilir. Tercümelerin tıp alanında uzman tercüman tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi uzman tercümanlardan oluşturduğu kadrosuyla sizlere en güvenilir ve doğru tıbbi tercüme hizmeti vermektedir. Deneyimli tercümanlarımızla çeşitli tıbbi rapor, tıbbi cihaz kullanım kılavuzu, ilaç prospektüsü, tıbbi makale, medikal sertifika, medikal ve sağlık ürünleri metinlerinin tercümesini itinayla yapıyoruz. Tıbbi tercümelerde uzman kadromuz size en iyi çözümü sunmayı hizmet etmektedir.
Tıbbi Tercüme
Tıbbi Tercüme
Malta Tercüme Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ortaklar Cad. Bahçeler Sk. 9 D 3 Şişli / İstanbul 0552 644 6422 - info@maltatercume.com
Tıbbi Tercüme